Information and tickets for all events are available at the Polish stores or from Polish Cultural Events:
Janusz Jachimek (602) 710-4608
5020 W. Gelding Dr., Glendale, AZ 85306
email: JanuszJachimek@live.com
Items from: 1 to: 20 of 53 found

More results:   1 | 2 | 3 | next
December 10, 2017
Kabaret - "One & My!" - Monodram z Piosenkami
pic
Polish Cultural Events zaprasza na kabaret z udziałem Stanisława Górki pt. "One & My!"

Niedziela 10 grudnia 2017, godzina 2:30PM w sali parafialnej kościoła MB Częstochowskiej.

Cena biletu $25. Bilety będą rozprowadzane w każdą niedzielę po Mszach św. a także w polskiej cukierni Jana's Bakery.

Serdecznie zapraszamy.

Informacje na temat biletów
Roma Kliczek 623 229 5059
Marek Kliczek 623 229 5058
Janusz Jachimek 602 710 4608
September 30, 2017
(CANCELED) Koncert - Dominika Świątek
pic
The concert has been cancelled.
New date will be announced soon.

Ponowną datę koncertu podamy Państwu wkrótce.
Polish Cultural Events bardzo przeprasza.

More Information
Roma Kliczek 623 229 5059
Marek Kliczek 623 229 5058
Janusz Jachimek 602 710 4608
March 18, 2017
Koncert - Stan Borys
pic
POLISH CULTURA EVENTS zaprasza na koncert Jubileuszowy STANA BORYS wPhoenix.
Koncert odbedzie sie 18 marca tj. Sobota o godz. 7 wieczorem w Sali Parafialnej Kosciola pod wezwaniem Matki Bozej Czestochowskiej w Phoenix.
Cena biletu $ 25. Adres koscola: 2828 W Country Gables Drive
Bilety mozna nabywac w kazda niedziele po Msz.Sw od godziny 10 rano do godz. 1 po poludniu
a takze w polskich delikatesach.
Jana's Bakery&Deli przy 13025 N Cave Greek Rd Phoenix
Jana's Bakery & Deli przy 13331 W Indian School Rd Litchfield
Kontakt:
Roma Kliczek 623 229 5059
Marek Kliczek 623 229 50 59
Janusz Jachimek 602 710 46 08
Prosze o plakaty i bilety i moze jakies male ulotki to bedziemy rozdawac ludziom po mszach w kosciele.
April 17, 2016
Koncert - Piotr Rubik w Phoenix
pic
Polish Cultural Events zaprasza na wielki koncert Piotra Rubika "Wiara Nadzieja Miłość"

Koncert odbedzie sie 17 kwietnia o godzinie 6 wieczorem w prezbiterium kosciola pw Matki Boskiej Czestochowskiej w Phoenix 2828 W. Coutry Gables.

Zaproszenie: https://dl.dropboxusercontent.com/u/11594371/Zapowiedz%20koncertu%20with%20subs.mp4

Bilety:
1. VIP - pierwsze cztery rzędy - cena $ 65
2. Następne rzędy - cena $ 55

Piotr Rubik, pianista, wiolonczelista, kompozytor, aranżer, dyrygent, producent muzyczny, można powiedzieć całkiem śmiało i krótko – człowiek orkiestra.Talent odziedziczył po dziadku a szlifowal go poprzez kilkunastoletni proces edukacji muzycznej na wszystkich jej poziomach, podstawowym, licealnym i wyższym w Akademii Muzycznej w Warszawie im. Fryderyka Chopina. Koncertował w Europie i świecie z Orkiestrą Światową Jeunesses Musicales. Uczestniczył w kursach mistrzowskich pod kierunkiem Ennio Morricone. Horyzonty muzyczne poszerzał samodzielnie, gdyż muzyce rozrywkowej i jazzowej nie poświęcano w szkołach muzycznych czasu. Stąd w jego muzycznym życiorysie figurują m.in. zespół „Funk Septet”, a w czasie studiów kontakt z czołówką gwiazd polskiej piosenki . Jako kompozytor zadebiutowal w 1988 roku na antenie telewizyjnej w programie" Jak śmiesznie żyć, jak smutno żyć". Od tamtej pory jego muzyka jest wszędzie: w postaci sygnałów i czołówek audycji radiowych i programów telewizyjnych , w piosenkarskim repertuarze Michała Bajora, Edyty Górniak, Roberta Janowskiego, Violetty „Fiolki” Najdenowicz, Katarzyny Skrzyneckiej, Małgorzaty Walewskiej, w teatrze: m.in. do spektakli "Żółta szlafmyca", "Film", "Chopin w Nowym Jorku", "Kundel", w reżyserii Andrzeja Strzeleckiego oraz "Chory z urojenia" i "Kram z piosenkami" w reżyserii Langa: na scenie muzycznej: musical "Cyrano" z librettem Brylla, oratoria: "Świętokrzyska Golgota", "Tu Es Petrus", "Psałterz wrześniowy" z librettem Zbigniewa Książka,"Santo Subito" z librettem Jacka Cygana poswięcone Papieżowi Janowi Pawłowi II, " Zakochani w Krakowie" z librettem Zbigniewa Książka. Jest też na ekranie w postaci oryginalnych ścieżek dźwiękowych oraz piosenek promujących filmy, m.in." Quo Vadis" (Dove vai), "Tryumf Pana Kleksa" (Walcz o cud)," Prymas" – trzy lata z tysiąca (Alma Mater), "Ja wam pokażę" (Niech mówią, że to nie jest miłość!), "Zemsta" (Oj kot). Od kiedy został tatą, z większym zapałem komponuje piosenki dla najmłodszych, a ostatnio napisał 'Bajki z zielonego lasu'. Udziela się też jako popularyzator muzyki rozrywkowej, jako szef muzycznego festiwalu im. Anny German albo opiekun konkursowej załogi Bitwy na głosy lub juror w programie Aplauz, aplauz. W latach 2007-2015 kilkakrotnie występował z ogromnym powodzeniem w nawiększych salach koncertowych w USA i Kanadzie: Roy Thomson Hall – Toronto, Orchestra Hall, Harris Theatre, Arie Crown Theatre w Chicago, Skirball Center na Manhattanie, L' Oratorio Saint-Joseph du Mont-Royal w Monrealu, The Chan Centre for the Performing Arts w Vancouver, The Cathedral of St. Mary of the Assumption w San Francisco, St. Mary Cathedral w Miami, Ritz Theatre w Elizabeth, Union Performing Arts Center w Rahway.
Piotr Rubik jest laureatem licznych nagród, m.in. Wiktora 2006 w kategorii gwiazda piosenki oraz zdobywcą laurów na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu: Superjedynki 2006 w kategorii płyta literacka i nagrody publiczności za oratorium Tu Es Petrus, Superjedynki 2007 w kategorii płyta pop oraz nagrody publiczności dla najpopularniejszego laureata Superjedynek za płytę Psałterz wrześniowy.
W programie , z którym Piotr Rubik wraz z zespołem i solistami zawita w kwietniu 2016 w USA i Kanadzie zaprezentowane zostaną wybrane, znane i lubiane utwory z ogromnego dorobku artystycznego kompozytora. Wspaniałe teksty, piękna muzyka, perfekcyjne wykonanie dostarczą Państwu wiele niezapomnianych emocji.
To trzeba zobaczyć! To trzeba usłyszeć! To trzeba przeżyć!

Piotr Rubik - Video
January 31, 2014
Spektakl teatralny "Gruziński toast"
pic
Spektakl teatralny monodram pt. "Gruziński toast" odbędzie się w sali parafialnej 31 stycznia o godz.7.30 wieczorem.
Cena biletu $20.00.

Polish Cultural Events serdecznie zaprasza na spektakl.
November 17, 2013
Koncert - Andrzej Rosiewicz
pic
Polish Cultural Events zaprasza na koncert Andrzeja Rosiewicza pt. "40 lat minęło".

Koncert odbędzie się w Klubie Pulaskiego 17 listopada 2013 o godzinie 18:00.

Kliknij na plakat po więcej informacji.
November 2, 2013
Spektakl teatralny "Tajemnice Ordonki" - ODWOŁANY
pic
Spektakl teatralny "Tajemnice Ordonki" jest odwołany. Aktorki nie mogą przybyć i spektakl będzie przenisiony na wiosnę.
September 21, 2013
Kabaret - Marian Opania
pic
Koncert odbędzie sie w sobotę 21 września o godzinie 7.30 wieczorem w Sali Parafialnej Kościoła Matki Boskiej Częstochowskiej w Phoenix.
March 23, 2013
Spektakl - "Znów zakwitną bzy"
pic
Spektakl teatralny odbedzie sie 23 Marca tj. Sobota o godz.19,30 wieczorem w Sali Parafialnej Kosciola Matki Bozej Czestochowskiej w Phoenix 2828 W. Country Gables Dr.
Cena biletu $25
Bilety rozprowadzaja polskie sklepy na terenie Doliny Slonca, a takze w kazda Niedziele po Msz.Sw.
Rezerwacje,informacje na temat spektaklu;
Polish Cultura Evants Janusz Jachimek 602 710 4608
Roma Kliczek 623 581 9287

Teatr Hybrydy UW jest jednym z najstarszych teatrów studenckich w Polsce, kulturalnym kontynuatorem legendarnych Hybryd założonych w 1957 r., z których wywodzą się Wojciech Młynarski, Jonasz Kofta, Jan Pietrzak, Urszula Dudziak, Michał Urbaniak, Krzysztof Komeda i wielu innych. Teatr Hybrydy UW od początku swojej działalności związany jest z najlepszą polską uczelnią - Uniwersytetem Warszawskim, ale w zespole działają także studenci i absolwenci innych uczelni, przede wszystkim artystycznych. Teatr ma na swoim koncie kilkadziesiąt premier, zarówno spektakli dramatycznych, jak i koncertów muzycznych, od ambitnych tekstów Herberta, Miłosza, Słowackiego, Mrożka, Przybory czy Kaczmarskiego, po lekkie formy muzyczno-choreograficzne własnego autorstwa, kryminały, komedie i farsy. Teatr wystawia swoje projekty w wielu prestiżowych miejscach w kraju i za granicą, patronują im ważne instytucje w Polsce i cieszą się niezmiennie aplauzem publiczności.
November 30, 2012
Spektakl teatralny ''Wieczór w teatrze wielkim''
pic
Spektakl teatralny ''Wieczór w teatrze wielkim'' 30 listopad godz7.30 pm sala parafialna Kościola pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej w Phoenix.

Występują Anna Seniuk i Magda Małecka

Cena biletu $30
September 14, 2012
Koncert - Eleni
pic
Koncert odbędzie się 14 września tj. piątek o godz.7.30 wieczorem w Sali Parafialnej Kościoła pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej w Phoenix.

Bilety na koncert e cenie $40 będą w sprzedaży już w sierpniu we wszystkich polskich sklepach
a także w każdą niedzielę po mszach świętych w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Dolinie Słońca. Informacje i rezerwacja biletów w Polish Cultural Events. Tel. Janusz Jachimek (602) 710-4608, Roma Kliczek (623) 581-9287.

Jej rodzice byli Grekami, ale ona urodziła sie w Polsce. Ma wspaniały glos, ktorym polska publicznosc zachwyca od roku 1975. Eleni jest jedna z napopularniejszych piosenkarek polskich, a jej grecki temperament odrozniaja ja od masowo produkujacych sie gwiazd polskiej estrady. Oczarowuje nie tylko pieknym głosem, ale i niezwykła osobowoscia. Swoja tworczosc uznaje za pewnego rodzaju misje, nosnik pozytywnych emocji, optymizmu, nadziei. Wiele jej piosenek stalo się przebojami spiewanymi przez cala Polske.O skali jej popularnosci niech swiadcza fakty, ze w latach 80-tych wygrywala popularny plebiscyt "Lata z Radiem",w roku 1985 zostala wybrana i uhonorowana tytulem "Krolowej polskiej piosenki" a w 1986 otrzymala nagrode "Victora". W roku 1975 zostala zaangazowana do zespolu "Prometeusz". Z nim nagrala trzy plyty rozpoczynajac albumem "Po slonecznej stronie zycia". Za plyte "Lovers" Eleni otrzymala w 1983 r. "Zlota Plyte". Sprzedano 250,000 egzemplarzy.W 1987 r. TVP pokazala program z wreczania Eleni kolejnych zlotych plyt: " Morze snu" , " Na wielka milosc", " Muzyka twoje imie ma". Zloty Medal za artystyczny dorobek przyznany przez American Intitute of Polish Culture , 15 wydanych plyt , z ktorych 7 uzyskalo status " Zlotej Plyty" , 3" Platynowej" stanowia imponujacy dorobek artystyczny , jakim moze sie poszczycic niewiele gwiazd. Z powodzeniem koncertowała w Rosji, Czechach, Słowacji, Niemczech, Francji, Szwecji, USA, Kanadzie i Australii. Wielki talent Eleni idzie w parze ze wspaniala osobowoscia i wrazliwoscia. Skromna artystka, kochana przez tlumy aktywnie uczestniczy w roznych akcjach charytatywnych . Wystepuje na rzecz chorych na AIDS i poszkodowanych przez los. Prywatnie znajduje czas na spotkania z tymi, ktorzy potrzebuja wsparcia duchowego i finansowego. " ... zawsze bylam tam gdzie ktos wolal o pomoc ,tak zostalam wychowana . Uwazam ,ze jesli Bog dal mi taka szanse ,ze przez moj glos moge pomoc innym , to po prostu robie " - Eleni. Zycie jednak nie jest tak piekne jak w piosenkach, przynosi rowniez nieszczescia. Eleni traci dziecko zamordowane w brutalny sposob. Przyjaciele bali sie wowczas ,ze ten cios bedzie zbyt ciezki. Jednak milosc do muzyki ,wiara w Boga, wsparcie ogromnej rzeszy wielbicieli pozwolilo Eleni powrocic na scene .Wiara pozwolila jej nawet przebaczyc.Eleni jest jedna z 33 laureatek medalu Sw Rity. Specjalnie dla corki , Afrodyty powstala plyta "Nic milosci nie pokona" ,gdzie nad glebokim zalem i rozpacza zatryumfowala wiara..... "Muzyka jest czescia mojego zycia . Potrafi ona przeniesc czlowieka w inny ,piekny swiat . Muzyka daje czas na refleksje , budzi w nas emocje , dziala kojaco . Chcialabym aby zawsze moje piosenki uczyly milosci do drugiego czlowieka .- Eleni . Eleni często powtarza, ze to, co robi, ma sens tylko wtedy, gdy sluzy drugiemu czlowiekowi.Spiewając, przekazuje ludziom optymizm. I to jest dla niej najcenniejsze. A za najwiekszy swoj sukces uwaza to, ze po tylu latach obecności na estradzie publicznosc nadal chce jej słuchac. Muzyka jest czescia jej zycia. Jak sama mowi, do konca nie umie oddzielic sfery prywatnej od zawodowej. - Poprzez muzyke mozna niesc ludziom dobre przeslanie. Slowa i muzyka potrafia bezposrednio dotrzec do ludzkich serc.
August 26, 2012
Msza odpustowa
Rada Duszpasterska serdecznie zaprasza całą Polonię w Dolinie Słońca na uroczystą odpustową Mszę Świętą z okazji święta, naszej patronki Matki Bożej Częstochowskiej. Uroczystą celebrę odprawi nasz Ks. Proboszcz Jacek Wesołowski z ks. misjonarzem.
Po uroczystej Mszy Świętej znany i lubiany aktor Stanisław Górka - popularny ''Koscielny'' z serialu TV ''Plebania'' - przedstawi nam program religijno-sakralny, poezje, pieśni poświęcone Matce Bożej Częstochowskiej.
Dla naszych najmłodszych parafian są przygotowane miłe niespodzianki.

Ks.Proboszcz serdecznie zaprasza wszystkich rodaków do wzięcia udziału w naszym corocznym odpuście parafialnym.

Rada Duszpasterska - Kościoła Matki Bożej Częstochowskiej w Phoenix.
April 20, 2012
Kabaret Rak i grupa Vox
pic
Koncert odbędzie się w piątek 20 kwietnia o godz.8 wieczorem w Klubie Pulaskiego.

Jest to program na każdą porę roku. Nie zabraknie dobrego humoru i dokonalej piosenki w brawurowym wykonaniu : Kabaretu RAK i legendarnej grupy muzycznej VOX.

Kiedy powstala grupa VOX, ponad 30 lat temu na polskim rynku rozrywki stanowiła absolutne novum: czterej przystojni faceci śpiewali hity, tworząc jednocześnie idowiskowe how. VOX wygrywał plebiscyty radiowe, telewizyjne i prasowe, a publiczność ich uwielbiala.

Koncertowali w wielu krajach w Europie oraz w ośrodkach polonijnych USA, Kanady i Australii. Znamy ich utwory od bardzo dawna.Ich fachowość i inwencja twórcza czyni iż koncerty są wyśmienite.
Krzysztof Hanke, Grzegorz Poloczek i Krzysztof Respondek to trójka artystów Kabaretu "RAK" z Rudy Śląskiej. Juz od 30 lat grają dla ludzi, którzy chcą odrobiny wytchnienia, chcą się dobrze i beztrosko pobawić, pośmiac i zapomniec o codziennych sprawach.

More information
March 4, 2012
Koncert - Czerwone Gitary
pic
Polish Cultural Events prezentuje koncert zespołu CZERWONE GITARY.

Ta legendarna grupa zagra znane, lubiane przeboje. To koncert, na którym będzie można usłyszeć utwory ekspresyjne , nastrojowe, liryczne ballady. Przeboje takie jak: Kwiaty we włosach", "Historia jednej znajomości" ,,Jak mi się podobasz", "Moda i miłość" ," Nikt na świecie nie wie ", "Randka z deszczem","Takie ładne oczy", "Słowo jedyne Ty" czy "Matura", śpiewają już trzy pokolenia Polaków.

Koncert odbędzie się w niedzielę 4 marca 2012 o godz. 6 wieczorem w Klubie Pulaskiego przy 4331 E. Mcdowell Rd w Phoenix.

Cena biletu $40
Bilety można kupować we wszystkich polskich sklepach na terenie Doliny Słońca.
Po informacje i rezerwacje proszę dzwonić do Polish Cultural Events (602) 710-4608

Christopher Entertainment
October 30, 2011
"Show & After Show" z Jackiem Stachurskim w Phoenix
pic
Polish Cultural Events zaprasza na występ Jacka Stachurskiego ''SHOW & AFTER SHOW'' w niedzielę 30 października o 6PM.

Ucrainian Cultural Center (Klub Ukraiński)
730 W. Elm Street, Phoenix

Stachursky to niekwestionowana gwiazda muzyki pop-dance. Podczas wystepu Jacka Stachurskiego mozna poczuc emocje ''tamtych''lat. W interpretacjach takich przebojow jak ''jedwab'', ''Hotel moich snow'',''Whisly'',''Kocham cie ,Kocham cie kochanie moje'' i innych, artysta stwarza mozliwosc jedynego i niepowtarzalnego wieczoru przepelnionego wspaniala polska muzyka rozrywkowa.

Oczywiscie podczas wystepu nie zabraknie jego nawiekszych przbojow.
''Z kazdym twym oddechem''. ''Taki jestem'' ''Typ niepokonany'' Jest to osobliwa okazja aby artysta
zaspiewal wszystkie te piosenki i podarowal Wam odrobine radosci w codziennosci zycia.

Cena Biletu $35 beda sprzedawane we wszystkich polskich sklepach na terenie Doliny Slonca.A takze w naszym kosciele pod wezwaniem Matki Bozej Czestochowskiej po niedzielnych Msz.Sw.

Po rezerwacje i bilety mozna dzwonic do Polish Cultural Events
Janusz Jchimek (602) 710 4608

Naprawdę nazywa się Jacek Łaszczok i pochodzi z Czechowic-Dziedzic. Stachursky to największa gwiazda rodzimej sceny pop - dance. Jego piosenki nie schodzą z list przebojów. Zaskakuje swoich fanów nowoczesnym obliczem polskiej muzyki komercyjnej. Każda płyta to ogromna dawka przebojowej muzyki z ogromnym bagażem przeżyć emocjonalnych. Talent odziedziczył po ojcu, jazzowym perkusiście. Choć tata wybrał dla syna karierę saksofonisty, ten w wieku 13 lat zamienił kolekcje puszek po piwie na gitarę... i tak się wszystko zaczęło. Najpierw był rockmanem, liderem zespołu Eve Boys. Karierę solową rozpoczął osiem lat temu, gdy nagrał piosenkę, pt.: "Taki jestem". Przebój ten odniósł fenomenalny sukces. i zdobył dużą popularność w Kraju oraz szczegolnie w dyskotekach w Chicago. W polonijnych klubach piosenka ta była przebojem. Wówczas w Polsce było bardzo głośno o Stachursky'm. Wzbogacona brzmieniowo wersja owej płyty ukazała się jako tzw. bonus na dodatkowej płycie CD przy okazji wydania w 1999 roku albumu "STACHURSKY - Moje najlepsze piosenki". Jacek Stachursky oficjalnie sprzedał na Polskim rynku prawie 700 tysięcy kaset i płyt CD. Każdy z jego dotychczasowych albumów był wielkim sukcesem komercyjnym. Artysta rocznie gra 60 - 70 koncertów, głównie plenerowych i w dobrych, dużych klubach dyskotekowych. Przyciąga na swoje imprezy nawet kilkadziesiąt tysięcy widzów. Nie bywa na bankietach, rzadko udziela wywiadów, sporadycznie pokazuje się w telewizji. W 2000, 2001 i 2002 roku wystąpił na Festiwalu w Opolu, gdzie został uhonorowany nagrodą SUPERJEDYNKI. Setki tysięcy fanów wysłało kartki do telewizji z propozycją, aby to właśnie on wystąpił na finałowym koncercie plebiscytu. Wcześniej Stachursky jakoś nie miał szczęścia do mediów pomimo faktu, że śpiewał przebój za przebojem a jego płyty rozchodziły się w wielotysięcznych nakładach. Był kochany przez fanów i niezauważany przez krytyków. Często bywa za granicą, gdzie koncertuje. Każda jego płyta nagrywana jest jednocześnie w kilku krajach. Współpracował m.in. z DJ- em Bobo (René Baumann) oraz zespołem Fun Factory. Korzysta z usług producentów z USA, Włoch, Niemiec, a nawet bliskich jego sercu Czech. Do historii przeszły jego koncerty w USA i Niemczech. W marcu 2001 roku był na trasie koncertowej po Azji. Wystąpił w Laosie, Birmie i Tajlandii, gdzie nikt co prawda nie widział żadnego Polaka w telewizji, ale wszyscy w radio słyszeli piosenki wokalisty o tajemniczym pseudonimie - STACHURSKY.
March 11, 2011
Koncert - Kombii
pic
POLISH CULTURAL EVENTS

Zaprasza całą Polonię w Phoenix na Wielki Koncert Grupy KOMBII z okazji 35 rocznicy pracy artystycznej tego zespolu.

Koncert odbędzie się 11 marca tj. piątek o godz.19:30 wieczorem w Central High School 4525 North Central Avenue w Phoenix.

Cena biletów $40.

Bilety będą rozprowadzane przez wszystkie polskie sklepy w Phoenix a takze po Msz. Sw. w kosciele pod wezwaniem Matki Boskiej Czestochowskiej w Phoenix.

galleryPictures...
February 6, 2011
Spotkanie z aktorem z serialu ''PLEBANIA''
Polish Cultural Events zaprasza na spotkanie z aktorem z serialu''PLEBANIA''

Reczital Stanislawa Gorki.

Koncert odbędzie się 6 lutego w niedzielę o godz.6 wieczorem
Sala Parafialna Kościoła pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej
przy 2828 W. Country Gables w Phoenix.
Cena biletu tylko $20.
October 31, 2010
Phoenix, AZ - Koncert "SANTO SUBITO" - Piotr Rubik
pic
Polish Cultural Events'' zaprasza całą Polonię w Dolinie Słońca na WIELKI KONCERT ''SANTO SUBITO'' z okazji 32 rocznicy Pontyfikatu oraz zbliżającej się Beatyfikacji JANA PAWŁA II.
Koncert odbędzie się 31 października o godzinie 6 wieczorem w Kościele pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej w Phoenix przy 2828 W Country Gables Drive.

Bilety będzie można nabywać we wszystkich polskich sklepach na terenie Phoenix

1. EUROPA PASTRY CAFE' - 6522N.16TH w Phoenix
2. STANLE'S HOME MADE POLISH SAUSAGES' 2201E. Mc.DOWELL
3. BEST OF EUROPE MEATS&DELI 3202E. GREENWAY RD.
4. JANA'S BAKERY& DELI (Dwie lokacje) 13025N.CAVECREEK RD. i 13331W. INDIAN SCHOOL RD.
5. WARSAW VILLGE WORLD FOODS - 10720 W.INDIAN SCHOOL RD.

Również bilety będzie można zakupić po wszystkich Mszach Świętych w sobotę i niedzielę w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Phoenix.

More information
January 29, 2010
Concert Ich Troje
pic
Polish Cultural Events invites everyone to a concert of Ich Troje band on January 29, 2010 at 8PM to the Deer Valley High School located at 18424 N. 51st Ave. in Glendale.

Tickets can be purchased at:
- Europa Pastry Cafe
- Jana's Bakery & Deli
- Warsaw Village World Foods
- Stanley's Home Made Polish Sausages
December 13, 2009
Theatrical show "Zaczarowany Świąteczny Kraków"
pic
Polish Cultural Events invites everyone to a theatrical show "Zaczarowany Świąteczny Kraków" presented by Salon Poezji Muzyki i Teatru in Toronto. The show will take place at the Polish church in Phoenix on December 13, 2009 at 6PM.
Tickets are $25 per person.

Teatr Polski Toronto

More results:   1 | 2 | 3 | next