03:15 | Wspólny dom; magazyn (2024); Bez ograniczeń wiekowych |
03:50 | Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2970 - (N) (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Michał Węgrzyn; wyk.: Hanna Klepacka, Alessandro Curti, Angela Ottone, Hanna Bieluszko, Marek Siudym, Jacek Kałucki, Anna Mrozowska, Arkadiusz Nader, Karolina Chapko, Oskar Stoczyński; Dla małoletnich od lat 12 |
04:30 | Koło fortuny - odc. 1661 ed. 13; teleturniej (2024); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
05:15 | Akacjowa 38 - odc. 311 (Acacias 38) - (N); serial kraj prod.Hiszpania (2016); reż.: Humberto Miró; wyk.: Inma Perez, Juanma Navas, Amparo Fernandez, Sandra Marchena, Marc Parejo; Dla małoletnich od lat 12 |
06:05 | Va Banque s.IV - odc. 743; teleturniej (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
06:30 | Przepis dnia s.VIII - odc. (69) (2024); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
06:40 | Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KW Stowarzyszenie "Bezpartyjni Samorządowcy",2. KW Prawo i Sprawiedliwość,3. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy,4. KKW Koalicja Obywatelska,5. KKW Lewica,6. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni (N) (2024) |
07:00 | Koło Fortuny - extra - odc (405); teleturniej (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
07:05 | Górscy ratownicy - odc. 146 To jedno życie cz. 2 (Bergretter ep. Dieses eine Leben teil 2); serial obyczajowy kraj prod.Niemcy (2022); reż.: Axel de Roche; wyk.: Martin Gruber, Stefanie von Poser; Dla małoletnich od lat 12 |
08:00 | Koło fortuny - odc. 1662 ed. 13; teleturniej (2024); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
08:35 | Familiada - odc. 2860; teleturniej (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
09:15 | Zakazany owoc - Odc. 437 (Yasak Elma); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2020); reż.: Neslihan Yesilyurt; wyk.: Sevval Sam, Eda Ece, Onur Tuna, Talat Bulut, Sevda Erginci; Dla małoletnich od lat 12 |
10:10 | Va Banque s.IV - odc. 744; teleturniej (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
10:45 | Akacjowa 38 - odc. 342 (Acacias 38) - (N); serial kraj prod.Hiszpania (2016); reż.: Humberto Miró; wyk.: Inma Perez, Juanma Navas, Amparo Fernandez, Sandra Marchena, Marc Parejo; Dla małoletnich od lat 12 |
11:35 | Barwy szczęścia - odc. 2970 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Michał Węgrzyn; wyk.: Hanna Klepacka, Alessandro Curti, Angela Ottone, Hanna Bieluszko, Marek Siudym, Jacek Kałucki, Anna Mrozowska, Arkadiusz Nader, Karolina Chapko, Oskar Stoczyński; Dla małoletnich od lat 12 |
12:00 | Przepis dnia s.VIII - odc. (70) (2024); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
12:10 | Barwy szczęścia - odc. 2971 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Jakub Skoczeń; wyk.: Ewa Ziętek, Sławomira Łozińska, Hanna Bieluszko, Jacek Kałucki, Wiktoria Gąsiewska, Zbigniew Suszyński, Hanna Klepacka, Alessandro Curti, Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki; Dla małoletnich od lat 12 |
12:50 | Postaw na milion s.XXVIII - odc. 333; teleturniej (2024); reż.: Konrad Smuga; Bez ograniczeń wiekowych |
13:55 | Na sygnale - odc. 550 "Rodzinny galimatias" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2024); reż.: Milena Dutkowska; wyk.: Monika Mazur, Tomasz Piątkowski, Kamil Wodka, Wojciech Zygmunt, Anna Wysocka - Jaworska, Hubert Jarczak, Justyna Sieniawska, Paulina Zwierz, Jarosław Gruda, Adam Turczyk; Dla małoletnich od lat 12 |
14:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
15:00 | Erynie - Kokytos - (N); serial kryminalny (2021); reż.: Borys Lankosz; wyk.: Paweł Przybyszewski, Jan Mazurkiewicz, Piotr Spyra, Rafał Turzański, Danceusz Sumikowski, Irena Wójcik-Świtała, Krystian Łysoń, Glib Jatkin, Zuzanna Galewicz, Olga Trembach; Dozwolone od lat 18 |
15:50 | Hala odlotów - /2/; talk-show (2024); reż.: Jarosław Minkowicz; Dla małoletnich od lat 12 |
17:00 | Siła przetrwania (6 Below: Miracle on the Mountain); dramat kraj prod.USA (2017); reż.: Scott Waugh; wyk.: Josh Hartnett, Mira Sorvino, Sarah Dumont; Dla małoletnich od lat 12 |
18:50 | Wierzę w Ciebie (I Still Believe); dramat kraj prod.USA (2020); reż.: Andrew Erwin, Jon Erwin; wyk.: K. J. Apa, Britt Robertson, Nathan Parsons, Gary Sinise; Dla małoletnich od lat 12 |
20:50 | Zakończenie dniaPIĄTEK 29.03.2024 Program 2 |
21:10 | M jak miłość - odc. 1545 - (N) (AD); serial TVP (2020); reż.: Agnieszka Trzos; wyk.: Anna Mucha, Katarzyna Cichopek, Jowita Chwałek, Alicja Ostolska, Monika Mielnicka, Marcin Mroczek, Gabriela Raczyńska, Rafał Mroczek, Anna Gorajska, Jacek Kopczyński; Dla małoletnich od lat 12 |
22:00 | Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KW Prawo i Sprawiedliwość,2. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy,3. KKW Koalicja Obywatelska,4. KKW Lewica,5. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni,6. KW Stowarzyszenie" Bezpartyjni Samorządowcy" (N) (2024) |
22:20 | Anna Dymna - spotkajmy się - Rafał Kłopotowski - (JM) (2024); reż.: Marta Kądziela; Dla małoletnich od lat 7 |
22:55 | Na sygnale - odc. 550 "Rodzinny galimatias" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2024); reż.: Milena Dutkowska; wyk.: Monika Mazur, Tomasz Piątkowski, Kamil Wodka, Wojciech Zygmunt, Anna Wysocka - Jaworska, Hubert Jarczak, Justyna Sieniawska, Paulina Zwierz, Jarosław Gruda, Adam Turczyk; Dla małoletnich od lat 12 |
23:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
23:55 | Pytanie na śniadanie (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |