03:10 | Projekt: Nadzieja - Wielki Piątek; cykl reportaży (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
03:45 | Lepsza połowa s.II - odc. 27 - (N); serial TVP (2020); reż.: Kristoffer Rus; wyk.: Barbara Wypych, Viola Kołakowska, Adam Nowak, Karim Martusewicz, Paweł Lewicki, Franek Kolikow, Piotr Adamczyk, Weronika Książkiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Iza Kuna; Dla małoletnich od lat 12 |
04:10 | Gość Poranka (2024) |
04:35 | To jest grane - (3); magazyn muzyczny (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
05:00 | M jak miłość - odc. 1777 - (N); serial TVP (2024); reż.: Sylwester Jakimow; wyk.: Małgorzata Pieńkowska, Iwona Rejzner, Ziemowit Wasielewski, Teresa Lipowska, Paweł Prokopczuk, Dominika Suchecka, Arkadiusz Smoleński, Stefan Friedmann, Bartłomiej Nowosielski, Anna Kerth; Dla małoletnich od lat 12 |
05:45 | M jak miłość - odc. 1778 - (N); serial TVP (2024); reż.: Kinga Lewińska; wyk.: Monika Mielnicka, Adriana Kalska, Stanisław Szczypiński, Michalina Sosna, Mikołaj Roznerski, Paulina Lasota, Laura Jankowska, Krystian Wieczorek, Magdalena Wieczorek, Krzysztof Kwiatkowski; Dla małoletnich od lat 12 |
06:35 | Polonia 24. Tygodnik; magazyn (2024) |
07:15 | Bajki naszych rodziców - Między nami bocianami - odc. 5 - Czarny - (N); serial animowany (1998); reż.: Andrzej Flettner; Bez ograniczeń wiekowych |
07:40 | Ale talent - Skarpetkowy króliczek; program edukacyjny (2021); reż.: Katarzyna Urbańska; Bez ograniczeń wiekowych |
07:50 | Szansa na sukces. Opole 2024 - odc. (1) Maciej Maleńczuk; widowisko muzyczne (2024); reż.: Konrad Smuga; Dla małoletnich od lat 12 |
08:45 | Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 23 (2012); reż.: Sylwester Jakimow; wyk.: Antoni Królikowski, Natalia Idzikiewicz, Weronika Kosobudzka, Kinga Preis, Jacek Braciak; Dla małoletnich od lat 7 |
09:00 | Teleexpress - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
09:20 | Gra słów. Krzyżówka - /835/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
09:50 | Leśniczówka - odc. 678 - (N); serial obyczajowy TVP (2023); reż.: Radosław Dunaszewski, Mariusz Malec, Magdalena Piekorz, Maciej Świerzawski; wyk.: Kalina Hlimi-Pawlukiewicz, Barbara Kałużna, Marta Chyczewska, Kamil Mróz, Ewa Szykulska, Grzegorz Goch, Krzysztof Mateusiak, Krzysztof Cugowski Jr., Sambor Czarnota, Marek Bukowski; Dla małoletnich od lat 12 |
10:20 | Zakochaj się w Polsce - odc. 336 Przasnysz - (N); magazyn (2024); reż.: Ewa Grodzka; Dla małoletnich od lat 7 |
10:50 | Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej - /146/ (Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej); magazyn kraj prod.Niemcy (2024); reż.: Oskar Płonka; Dla małoletnich od lat 7 |
11:10 | Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Kazimierz Glabisz - (N); reportaż (2020); Dla małoletnich od lat 12 |
11:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
11:55 | Gość 19.30 (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
12:05 | Pogoda (2024) |
12:10 | Sport (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
12:25 | Na sygnale - odc. 437 "Zespół Złamanego Serca" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2023); reż.: Jan Jagielski; wyk.: Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Grzegorz Gierak - Bieliński, Konrad Darocha - Adam, Wojciech Zygmunt - Kuba, Tomasz Piątkowski - Góra, Paulina Zwierz - Britney, Lea Oleksiak - Anna, Hubert Jarczak - Beniamin, Wojciech Kuliński - Wiktor, Kamil Wodka - Nowy; Dla małoletnich od lat 12 |
12:55 | Księga obyczaju - Wielki Post; magazyn (2013); Bez ograniczeń wiekowych |
13:05 | Uroczysta Droga Krzyżowa z udziałem papieża Franciszka (Uroczysta Droga Krzyżowa z udziałem papieża Franciszka) kraj prod.Polska, Watykan (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
14:30 | Czterdziestolatek - odc. 9/21 - Rodzina, czyli obcy w domu - (N); serial TVP (1975); reż.: Jerzy Gruza; wyk.: Anna Seniuk, Irena Kwiatkowska, Andrzej Kopiczyński, Roman Kłosowski, Leonard Pietraszak; Dla małoletnich od lat 7 |
15:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9 |
16:00 | Gra słów. Krzyżówka - /835/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
16:30 | Perły Bałtyku - Najmniejsze skarby morza - (N); serial dokumentalny (2023); reż.: Joanna Pawlikowska; Dla małoletnich od lat 7 |
17:00 | Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej - /146/ (Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej); magazyn kraj prod.Niemcy (2024); reż.: Oskar Płonka; Dla małoletnich od lat 7 |
17:20 | Przepis dnia s.VIII - odc. (70) (2024); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
17:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9 |
17:55 | Gość 19.30 (2024); STEREO, 16:9 |
18:00 | Pogoda (2024) |
18:04 | Sport (2024); STEREO, 16:9 |
18:15 | Lokatorka III - odc. 2 - (N) (AD); serial (2023); reż.: Michał Otłowski; wyk.: Elżbieta Jarosik, Roman Frankl, Bartłomiej Kasprzykowski, Jan Frycz, Zuzanna Lit, Monika Pikuła, Dorota Zięciowska, Marcin Czarnik; Dla małoletnich od lat 16 |
19:05 | Lokatorka III - odc. 3 - (N) (AD); serial (2023); reż.: Michał Otłowski; wyk.: Elżbieta Jarosik, Roman Frankl, Bartłomiej Kasprzykowski, Jan Frycz, Zuzanna Lit, Monika Pikuła, Dorota Zięciowska, Marcin Czarnik; Dla małoletnich od lat 16 |
19:55 | Triduum Paschalne - Wielka Sobota (2016); Bez ograniczeń wiekowych |
20:05 | W Nim nadzieja" - koncert pasyjny z Klasztoru na Św. Krzyżu; koncert (2023); reż.: Konrad Smuga, Konrad Smuga; Dla małoletnich od lat 7 |
21:05 | Na sygnale - odc. 437 "Zespół Złamanego Serca" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2023); reż.: Jan Jagielski; wyk.: Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Grzegorz Gierak - Bieliński, Konrad Darocha - Adam, Wojciech Zygmunt - Kuba, Tomasz Piątkowski - Góra, Paulina Zwierz - Britney, Lea Oleksiak - Anna, Hubert Jarczak - Beniamin, Wojciech Kuliński - Wiktor, Kamil Wodka - Nowy; Dla małoletnich od lat 12 |
21:30 | Niezwykłe miejsca - Teatr Kamienica - scena główna; cykl reportaży (2023); Dla małoletnich od lat 7 |
21:40 | Historia Zmartwychwstania; widowisko (2017); Dla małoletnich od lat 7 |
22:00 | Zakończenie dniaSOBOTA 30.03.2024 TV Polonia |
22:00 | Gra słów. Krzyżówka - /835/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
22:30 | Balans bieli - (N); magazyn (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
23:05 | Jak żyje las... - Las i woda; magazyn (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
23:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
23:55 | Pytanie na śniadanie (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |