AzPolonia >> Fotoreportaże >> Zdjęcia Galerii
Martin Transports International

Turniej Tenisowy Paribas Open w Indian Wells11 marca, 2016
Autor Zdjęć: S. Konopka Photography
Nasze panie, w składzie Alicja Rosolski /Klaudia Janas-Ignasik, przegrały z rywalkami z Dalekiego Wschodu Chinkami Y.Xu/S.Zheng 5:7, 6-7(1) w pierwszej rundzie turnieju Paribas Open w Indian Wells w Kalifornii. Polki stoczyły bardzo wyrównany mecz, przegrały pierwszy set 5:7, a w końcówce drugiego seta w tiebreaku zdecydowanie przegrały do 1. Mecz trwał 1godz. i 40 minut.

Agnieszka Radwańska w pięknym stylu po wspaniałej walce w trzecim secie pokonała Daniele Cybulkowa ze Słowacji 6:3, 3:6, 7:5 w drugiej rundzie turnieju tenisowego Paribas Open w Kalifornii.

Trzeci set byl bardzo dramatyczny. Cybulkowa prowdziła 5:2 i miała jedną piłkę meczową, którą Aga obroniła magicznym zagraniem. Agnieszka odrobiła straty po cudownych zagraniach w jej stylu i wygrała 3go seta 7:5. Mecz trwał 2 godz. i 41 minut. To było wspaniałe swięto dla polskich kibiców oraz trenerów w Indian Wells w Kalifornii.

W polfinalowym meczu w Indian Wells w Kaliforni Agnieszka Radwanska grala przeciwko Serenie Williams, ktora wygrywala juz z nia dziewieciokrotnie w roznych turniejach tenisowych. Aga zagrala piekny mecz i byla bardzo bliska wygrania pierwszego seta, prowadzila 3:1 i miala trzy break pointy na prowadzenie 4:1. Serena zaczela grac lepiej w koncowce pierwszego seta wygrywajac go 6:4. W drugim secie Serena grala bardzo dobrze, prowadzila juz z Agnieszka 3:0. Nasza zawodniczka odrobila straty w pieknym stylu i doprowadzila do stanu 6:6. W tie breaku Serena Williams pokazala klase i wygrala go 7:1 a caly mecz 6:4, 7:6(1). Od poniedzialku nasza najepsza tenisistka Agnieszka Radwanska dzieki wystepowi w Indian Wells zostanie druga zawodniczka na swiecie w rankingu WTA.

Krolowa pustuni w turnieju teniswym w Indian Wells w Kaliforni zostala Viktoria Azarenka z Bialorusi pokonujac w finale Serene Williams USA 6:4, 6:4.