00:45 | Komisarz Alex - odc. 242 (seria XIX, odc. 13) "Kobieta z autokaru" - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2023); reż.: Radosław Dunaszewski; wyk.: Jacek Knap, Sylwia Juszczak-Krawczyk, Beata Fido, Monika Szufladowicz, Janusz Chabior, Robert Sharif El Gendy, Natalia Szulc-Kucharska, Dorian Zypper, Paulina Napora, Franciszek Gurgul; Dla małoletnich od lat 12 |
01:45 | Ojciec Mateusz s.XXVIII - Odc. 368 (s. XXVIII, odc. 13) Nigdy Cię nie opuszczę - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2022); reż.: Wojciech Nowak; wyk.: Artur Pontek, Artur Żmijewski, Kinga Preis, Michał Piela, Rafał Cieszyński, Agnieszka Doczyńska, Bartlomiej Firlet, Edyta Olszówka, Jędrzej Taranek, Joanna Osyda; Dla małoletnich od lat 12 |
02:35 | Korona królów. Jagiellonowie - odc. 159 (sezon 2 odc. 34) - (N); serial historyczny TVP (2024); reż.: Piotr Fiedziukiewicz, Tomasz Matuszczak; wyk.: Sebastian Skoczeń, Maja Szopa, Bartosz Obuchowicz, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Bartosz Jędraś, Jakub Zdrójkowski, Grzegorz Szypka, Aleksander Witkowski, Maria Pawłowska, Dariusz Toczek; Dla małoletnich od lat 12 |
03:10 | Agrobiznes (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
03:30 | Agropogoda; magazyn (2024); STEREO, 16:9 |
03:35 | Rok w ogrodzie Extra; magazyn (2024); Bez ograniczeń wiekowych |
03:55 | Natura w Jedynce - U wybrzeży Nowej Zelandii seria III - Odc. 3 Te Tau Ihu (Our Big Blue Backyard III Te Tau Ihu (3/6)); serial dokumentalny kraj prod.Nowa Zelandia (2022); reż.: Judith Currant; Dla małoletnich od lat 12 |
05:00 | Złoty chłopak - odc. 166 (Yali Capkini) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2022); reż.: Burcu Alptekin, Alptekin Bozkurt; wyk.: Çetin Tekindor, Diren Polatogullari, Mert Ramazan Demir, Afra Saraolu, Beril Pozam; Dla małoletnich od lat 12 |
05:55 | Jaka to melodia? - odc. 5369; teleturniej muzyczny (2024); reż.: Agnieszka Żmijewska; Bez ograniczeń wiekowych |
06:35 | Gra słów. Krzyżówka - /856/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
07:05 | Dziedzictwo - odc. 263 (Emanet) - (N); serial kraj prod.Turcja (2020); reż.: Serkan Mut, Ayhan Özen; wyk.: Melih Ozkaya, Halil Ibrahim Ceyhan, Sla Türkolu, Berat Rüzgar Özkan; Dla małoletnich od lat 12 |
08:00 | Teleexpress - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
08:15 | Pogoda (2024) |
08:20 | Jaka to melodia? - odc. 5370; teleturniej muzyczny (2024); reż.: Agnieszka Żmijewska; Bez ograniczeń wiekowych |
08:55 | Klan - odc. 4327 - (N); telenowela TVP (2024); reż.: Paweł Chmielewski, Sebastian Chondrokostas, Michał Fazlejew, Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Adam Molak, Jerzy Sztwiertnia, Mateusz Śliwa; wyk.: Małgorzata Sadowska, Adam Kamień, Marcin Kwaśny, Natalia Rewieńska, Tadeusz Chudecki, Andrzej Mamcarz, Joanna Kurowska, Wojciech Wysocki, Zbigniew Lesień, Zinaida Zagner Jakimiec; Dla małoletnich od lat 12 |
09:25 | Leśniczówka - odc. 881 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Tomasz Szafrański; wyk.: Grzegorz Goch, Piotr Pręgowski, Rafał Szałajko, Sambor Czarnota, Jolanta Fraszyńska, Monika Fronczek, Julia Kostow, Joanna Orleańska, Barbara Kałużna, Maria Pakulnis; Dla małoletnich od lat 12 |
10:00 | Jeden z dziesięciu - 16/142; teleturniej (2024); reż.: Andrzej Dźwierżyński; Bez ograniczeń wiekowych |
10:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
10:55 | Pytanie dnia (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
11:05 | Pogoda (2024) |
11:10 | Sport (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
11:15 | Reporterzy; magazyn (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
11:30 | Korona królów. Jagiellonowie - odc. 160 (sezon 2 odc. 35) - (N); serial historyczny TVP (2024); reż.: Piotr Fiedziukiewicz, Krzysztof Łukaszewicz, Tomasz Matuszczak; wyk.: Maria Pawłowska, Maja Szopa, Przemysław Stippa, Daniel Mosior, Bartosz Obuchowicz, Grzegorz Pierczyński, Agnieszka Wagner, Dariusz Wiktorowicz, Filip Łeszega, Michał Wielewicki; Dla małoletnich od lat 12 |
12:10 | Gra szpiegów (The Courier (Ironbark)); film sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania, USA (2020); reż.: Dominic Cooke; wyk.: Benedict Cumberbatch, Angus Wright, Merab Ninidze, Vladimir Chuprikov, Miles Richardson; Dla małoletnich od lat 16 |
14:10 | Chirurdzy - Chirurgia naczyniowa; serial dokumentalny (2023); reż.: Alicja Chmielewska; Dla małoletnich od lat 12 |
15:10 | Kto ratuje jedno życie. Cudak - (N); dramat (2021); reż.: Anna Kazejak; wyk.: Kazik Mazur, Andrzej Kłak, Diana Zamojska, Nadia Skrzypek, Ninel Kos, Agnieszka Sienkiewicz - Gauer, Hubert Sycz, Mateusz Król, Sebastian Ziomek, Andrzej Danieluk; Dla małoletnich od lat 16 |
16:55 | Ogień zwalczaj ogniem (Fire with Fire); film akcji kraj prod.USA (2012); reż.: David Barrett; wyk.: Josh Duhamel, Bruce Willis, Vincent D'Onofrio, Rosario Dawson; Dla małoletnich od lat 16 |
18:45 | Tabu - odc. 3 (. Taboo); serial kostiumowy kraj prod.Wielka Brytania, USA (2017); reż.: Kristoffer Nyholm; wyk.: Tom Hardy, Leo Bill, Jessie Buckley, Edward Fox; Dla małoletnich od lat 16 |
19:45 | Zakończenie dniaCZWARTEK 25.04.2024 Program 1 |
19:50 | Klan - odc. 4327 - (N); telenowela TVP (2024); reż.: Paweł Chmielewski, Sebastian Chondrokostas, Michał Fazlejew, Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Adam Molak, Jerzy Sztwiertnia, Mateusz Śliwa; wyk.: Małgorzata Sadowska, Adam Kamień, Marcin Kwaśny, Natalia Rewieńska, Tadeusz Chudecki, Andrzej Mamcarz, Joanna Kurowska, Wojciech Wysocki, Zbigniew Lesień, Zinaida Zagner Jakimiec; Dla małoletnich od lat 12 |
20:15 | Dziedzictwo - odc. 263 (Emanet) - (N); serial kraj prod.Turcja (2020); reż.: Serkan Mut, Ayhan Özen; wyk.: Melih Ozkaya, Halil Ibrahim Ceyhan, Sla Türkolu, Berat Rüzgar Özkan; Dla małoletnich od lat 12 |
21:05 | Złoty chłopak - odc. 166 (Yali Capkini) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2022); reż.: Burcu Alptekin, Alptekin Bozkurt; wyk.: Çetin Tekindor, Diren Polatogullari, Mert Ramazan Demir, Afra Saraolu, Beril Pozam; Dla małoletnich od lat 12 |
22:00 | Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
22:30 | Pełnia Wiary; magazyn (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
23:00 | Wydział kryminalny Kitzbühel - odc. 58 Dobre towarzystwo (SOKO Kitzbühel ep. Feine Gesellschaft); serial kraj prod.Niemcy, Austria (2014); reż.: Fabian Eder; wyk.: Andrea L'Arronge, Anja Stöhr, Jakob Seeböck; Dla małoletnich od lat 12 |
23:50 | Ranczo s.V - odc. 62 (seria V, odc. 10) - Przymus rekreacji - (N); serial obyczajowy TVP (2011); reż.: Wojciech Adamczyk; wyk.: Ilona Ostrowska, Arkadiusz Nader, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Grzegorz Wons, Jacek Kawalec, Artur Barciś; Dla małoletnich od lat 12 |
00:45 | Komisarz Alex - odc. 243 (seria XX, odc. 1) "Zamiana" - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2023); reż.: Radosław Dunaszewski, Radosław Dunaszewski; wyk.: Marlena Durda, Robert Sharif El Gendy, Artur Balczyński, Piotr Bondyra, Beata Sadkowska, Jacek Knap, Beata Fido, Elżbieta Trzaskoś, Monika Szufladowicz, Franciszek Gurgul; Dla małoletnich od lat 12 |
01:40 | Ojciec Mateusz s.XXIX - Odc. 369 (s. XXIX, odc. 1) Nowy dom - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2023); reż.: Radosław Dunaszewski; wyk.: Artur Żmijewski, Piotr Kozłowski, Maciej Gąsiorek, Piotr Polk, Michał Piela, Bartłomiej Firlet, Artur Pontek, Jędrzej Taranek, Sonia Jachymiak, Dariusz Jakubowski; Dla małoletnich od lat 12 |
02:35 | Korona królów. Jagiellonowie. Taka historia - odc. 2 - (N); telenowela dokumentalna (2023); reż.: Piotr Fiedziukiewicz; wyk.: Wojciech Żołądkowicz, Paula Stępczyńska, Dagmara Bryzek; Dla małoletnich od lat 12 |
03:10 | Agrobiznes (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
03:30 | Agropogoda; magazyn (2024); STEREO, 16:9 |
03:35 | To się opłaca; magazyn (2024); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych |
03:55 | Natura w Jedynce - U wybrzeży Nowej Zelandii seria III - Odc. 4 Te Moananui a Toi (Our Big Blue Backyard III Te Moananui a Toi (4/6)); serial dokumentalny kraj prod.Nowa Zelandia (2022); reż.: Judith Currant; Dla małoletnich od lat 12 |
05:00 | Złoty chłopak - odc. 167 (Yali Capkini) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2022); reż.: Burcu Alptekin, Alptekin Bozkurt; wyk.: Çetin Tekindor, Diren Polatogullari, Mert Ramazan Demir, Afra Saraolu, Beril Pozam; Dla małoletnich od lat 12 |
05:55 | Jaka to melodia? - odc. 5370; teleturniej muzyczny (2024); reż.: Agnieszka Żmijewska; Bez ograniczeń wiekowych |
06:35 | Gra słów. Krzyżówka - /857/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
07:05 | Dziedzictwo - odc. 264 (Emanet) - (N); serial kraj prod.Turcja (2020); reż.: Serkan Mut, Ayhan Özen; wyk.: Melih Ozkaya, Halil Ibrahim Ceyhan, Sla Türkolu, Berat Rüzgar Özkan; Dla małoletnich od lat 12 |
08:00 | Teleexpress - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
08:15 | Pogoda (2024) |
08:20 | Jaka to melodia? - odc. 5371; teleturniej muzyczny (2024); reż.: Agnieszka Żmijewska; Bez ograniczeń wiekowych |
08:55 | Klan - odc. 4328 - (N); telenowela TVP (2024); reż.: Paweł Chmielewski, Sebastian Chondrokostas, Michał Fazlejew, Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Adam Molak, Jerzy Sztwiertnia, Mateusz Śliwa; wyk.: Małgorzata Sadowska, Adam Kamień, Marcin Kwaśny, Natalia Rewieńska, Tadeusz Chudecki, Andrzej Mamcarz, Joanna Kurowska, Wojciech Wysocki, Zbigniew Lesień, Zinaida Zagner Jakimiec; Dla małoletnich od lat 12 |
09:25 | Leśniczówka - odc. 882 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Tomasz Szafrański; wyk.: Przemysław Bluszcz, Jolanta Fraszyńska, Barbara Kałużna, Sylwia Nowiczewska, Marta Maria Wiśniewska, Sambor Czarnota, Monika Fronczek, Waleria Gorobets, Kamil Mróz, Joanna Orleańska; Dla małoletnich od lat 12 |
10:00 | Jeden z dziesięciu - 17/142; teleturniej (2024); reż.: Andrzej Dźwierżyński; Bez ograniczeń wiekowych |
10:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
10:55 | Pytanie dnia (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
11:05 | Pogoda (2024) |
11:10 | Sport (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
11:15 | Reporterzy; magazyn (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
11:35 | Ojciec Mateusz s.XXXI - Odc. 396 (s. XXXI, odc. 2) Dzień św. Huberta - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2024); reż.: Artur Żmijewski; wyk.: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Górska, Sławomir Pacek, Piotr Kozłowski, Maciej Gąsiorek, Piotr Polk, Michał Piela, Bartłomiej Firlet, Artur Pontek; Dla małoletnich od lat 12 |
12:30 | Sprawa dla reportera - (N) (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
13:30 | Sanktuarium Sulisławice Cudowna Historia; film dokumentalny (2023); Dla małoletnich od lat 7 |
14:35 | Morderstwa w Granville (Meurtres a Granville); dramat kraj prod.Francja, Belgia (2020); reż.: Christophe Douchand; wyk.: Myriam Bourguignon, Florence Pernel, Francois Pouron, Arielle Semenoff; Dla małoletnich od lat 16 |
16:25 | Gra szpiegów (The Courier (Ironbark)); film sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania, USA (2020); reż.: Dominic Cooke; wyk.: Benedict Cumberbatch, Angus Wright, Merab Ninidze, Vladimir Chuprikov, Miles Richardson; Dla małoletnich od lat 16 |
18:25 | Tabu - odc. 4 (. Taboo); serial kostiumowy kraj prod.Wielka Brytania, USA (2017); reż.: Kristoffer Nyholm; wyk.: Tom Hardy, Leo Bill, Jessie Buckley, Edward Fox; Dla małoletnich od lat 16 |
19:30 | Notacje - Ryszard Seruga. Z kajakiem przez życie; cykl dokumentalny (2023); Dla małoletnich od lat 12 |
19:40 | Zakończenie dniaPIĄTEK 26.04.2024 Program 1 |
19:45 | Klan - odc. 4328 - (N); telenowela TVP (2024); reż.: Paweł Chmielewski, Sebastian Chondrokostas, Michał Fazlejew, Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Adam Molak, Jerzy Sztwiertnia, Mateusz Śliwa; wyk.: Małgorzata Sadowska, Adam Kamień, Marcin Kwaśny, Natalia Rewieńska, Tadeusz Chudecki, Andrzej Mamcarz, Joanna Kurowska, Wojciech Wysocki, Zbigniew Lesień, Zinaida Zagner Jakimiec; Dla małoletnich od lat 12 |
20:15 | Dziedzictwo - odc. 264 (Emanet) - (N); serial kraj prod.Turcja (2020); reż.: Serkan Mut, Ayhan Özen; wyk.: Melih Ozkaya, Halil Ibrahim Ceyhan, Sla Türkolu, Berat Rüzgar Özkan; Dla małoletnich od lat 12 |
21:05 | Złoty chłopak - odc. 167 (Yali Capkini) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2022); reż.: Burcu Alptekin, Alptekin Bozkurt; wyk.: Çetin Tekindor, Diren Polatogullari, Mert Ramazan Demir, Afra Saraolu, Beril Pozam; Dla małoletnich od lat 12 |
22:00 | Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
22:30 | Agape Blisko Ciebie; magazyn (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
23:00 | Wydział kryminalny Kitzbühel - odc. 59 Śmierć z widokiem (SOKO Kitzbühel ep. Sterben mit Aussicht); serial kraj prod.Niemcy, Austria (2014); reż.: Fabian Eder; wyk.: Andrea L'Arronge, Anja Stöhr, Jakob Seeböck; Dla małoletnich od lat 12 |
23:50 | Ranczo s.V - odc. 63 (seria V, odc. 11) - Przewroty kopernikańskie - (N); serial obyczajowy TVP (2011); reż.: Wojciech Adamczyk; wyk.: Ilona Ostrowska, Arkadiusz Nader, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Grzegorz Wons, Jacek Kawalec, Artur Barciś; Dla małoletnich od lat 12 |
00:45 | Komisarz Alex - odc. 244 (seria XX, odc. 2) "Nocny dyżur" - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2023); reż.: Radosław Dunaszewski, Radosław Dunaszewski; wyk.: Marlena Durda, Robert Sharif El Gendy, Artur Balczyński, Piotr Bondyra, Beata Sadkowska, Jacek Knap, Beata Fido, Elżbieta Trzaskoś, Monika Szufladowicz, Franciszek Gurgul; Dla małoletnich od lat 12 |
01:45 | Ojciec Mateusz s.XXIX - Odc. 370 (s. XXIX, odc. 2) Amnezja - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2023); reż.: Radosław Dunaszewski; wyk.: Kinga Preis, Jędrzej Taranek, Sebastian Oberc, Piotr Sejn, Mariusz Gagatek, Jadwiga Gryń, Dorota Gorjainow, Artur Źmijewski, Piotr Polk, Michał Piela; Dla małoletnich od lat 12 |
02:35 | Okrasa łamie przepisy - Galicyjski strudel - (N) (JM); magazyn kulinarny (2024); reż.: Tomasz Rostworowski; Bez ograniczeń wiekowych |
03:10 | Agrobiznes (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
03:30 | Agropogoda; magazyn (2024); STEREO, 16:9 |
03:35 | Rok w ogrodzie Extra; magazyn (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
03:55 | Natura w Jedynce - U wybrzeży Nowej Zelandii seria III - Odc. 5 Manawatawhi (Our Big Blue Backyard III Manawatawhi (5/6)); serial dokumentalny kraj prod.Nowa Zelandia (2022); reż.: Judith Currant; Dla małoletnich od lat 12 |
05:00 | Złoty chłopak - odc. 168 (Yali Capkini) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2022); reż.: Burcu Alptekin, Alptekin Bozkurt; wyk.: Çetin Tekindor, Diren Polatogullari, Mert Ramazan Demir, Afra Saraolu, Beril Pozam; Dla małoletnich od lat 12 |
05:55 | Jaka to melodia? - odc. 5371; teleturniej muzyczny (2024); reż.: Agnieszka Żmijewska; Bez ograniczeń wiekowych |
06:35 | Gra słów. Krzyżówka - /858/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
07:05 | Dziedzictwo - odc. 265 (Emanet) - (N); serial kraj prod.Turcja (2020); reż.: Serkan Mut, Ayhan Özen; wyk.: Melih Ozkaya, Halil Ibrahim Ceyhan, Sla Türkolu, Berat Rüzgar Özkan; Dla małoletnich od lat 12 |
08:00 | Teleexpress - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
08:15 | Pogoda (2024) |
08:20 | Jaka to melodia? - odc. 5372; teleturniej muzyczny (2024); reż.: Agnieszka Żmijewska; Bez ograniczeń wiekowych |
08:55 | Klan - odc. 4329 - (N); telenowela TVP (2024); reż.: Paweł Chmielewski, Sebastian Chondrokostas, Michał Fazlejew, Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Adam Molak, Jerzy Sztwiertnia, Mateusz Śliwa; wyk.: Małgorzata Sadowska, Adam Kamień, Marcin Kwaśny, Natalia Rewieńska, Tadeusz Chudecki, Andrzej Mamcarz, Joanna Kurowska, Wojciech Wysocki, Zbigniew Lesień, Zinaida Zagner Jakimiec; Dla małoletnich od lat 12 |
09:25 | Leśniczówka - odc. 883 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Tomasz Szafrański; wyk.: Sambor Czarnota, Kalina Hlimi-Pawlukiewicz, Barbara Kałużna, Zbigniew Lesień, Rafał Szałajko, Małgorzata Niemirska, Joanna Moro, Dagmara Bąk, Piotr Bulcewicz, Beata Fido; Dla małoletnich od lat 12 |
10:00 | Jeden z dziesięciu - 18/142; teleturniej (2024); reż.: Andrzej Dźwierżyński; Bez ograniczeń wiekowych |
10:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
10:55 | Pytanie dnia (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
11:05 | Pogoda (2024) |
11:10 | Sport (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
11:15 | Reporterzy; magazyn (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
11:35 | Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 3 - Wśród swoich (czarno - biały) - (N) (AD); komedia (1970); reż.: Tadeusz Chmielewski; wyk.: Marian Kociniak, Władysław Kowalski, Kazimierz Rudzki, Jan Świderski, Lech Ordon, Krystyna Borowicz, Anna Głębicka, Zdzisław Kuźniar; Dla małoletnich od lat 12 |
13:00 | Matylda - odc. 8 - (N) (AD); serial kostiumowy (2024); reż.: Krzysztof Lang; wyk.: Maria Kowalska, Karol Nowiński, Mirosław Haniszewski, Grażyna Sobocińska, Kamil Szeptycki, Jędrzej Hycnar, Mateusz Mosiewicz, Adam Bobik, Klaudia Koścista, Mariusz Jakus; Dla małoletnich od lat 16 |
13:55 | Ogień zwalczaj ogniem (Fire with Fire); film akcji kraj prod.USA (2012); reż.: David Barrett; wyk.: Josh Duhamel, Bruce Willis, Vincent D'Onofrio, Rosario Dawson; Dla małoletnich od lat 16 |
15:45 | Projekt Joshua (Joshua Profil, Das (THE JOSHUA PROFILE)); film fabularny kraj prod.Niemcy (2018); reż.: Jochen Alexander Freydank; wyk.: Franziska Weisz, Lina Hüesker, Torben Liebrecht; Dla małoletnich od lat 16 |
17:50 | Morderstwa w Granville (Meurtres a Granville); dramat kraj prod.Francja, Belgia (2020); reż.: Christophe Douchand; wyk.: Myriam Bourguignon, Florence Pernel, Francois Pouron, Arielle Semenoff; Dla małoletnich od lat 16 |
19:35 | W blasku gwiazd (In the starlight); film dokumentalny kraj prod.Francja (2019); reż.: Mathieu Le Lay; Dla małoletnich od lat 7 |
20:30 | Zakończenie dniaSOBOTA 27.04.2024 Program 1 |
20:45 | Balans bieli - (N); magazyn (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
21:20 | Panna z mokrą głową - odc. 5 - Podróż do krainy marzeń - (N); serial TVP (1994); reż.: Kazimierz Tarnas; wyk.: Paulina Tworzyańska, Anna Nehrebecka, Iga Cembrzyńska, Antoni Frycz, Marian Opania; Bez ograniczeń wiekowych |
22:00 | Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
22:40 | Rok w ogrodzie (2024); Bez ograniczeń wiekowych |
23:05 | Rok w ogrodzie Extra; magazyn (2024); Bez ograniczeń wiekowych |
23:20 | Pełnosprawni - odc. 548 - (JM); magazyn dla niepełnosprawnych (2023); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych |
23:50 | Wybudzeni - Jasiek Sztokfisz; serial dokumentalny (2022); reż.: Alina Mrowińska; Dla małoletnich od lat 12 |
00:25 | Ranczo s.V - odc. 64 (seria V, odc. 12) - Nad Solejuków i Wargaczów domem - (N); serial obyczajowy TVP (2011); reż.: Wojciech Adamczyk; wyk.: Ilona Ostrowska, Arkadiusz Nader, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Grzegorz Wons, Jacek Kawalec, Artur Barciś; Dla małoletnich od lat 12 |
01:25 | Komisarz Alex - odc. 245 (seria XX, odc. 3) "Numina sunt odiosa" - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2023); reż.: Radosław Dunaszewski, Radosław Dunaszewski; wyk.: Marlena Durda, Robert Sharif El Gendy, Artur Balczyński, Piotr Bondyra, Beata Sadkowska, Jacek Knap, Beata Fido, Elżbieta Trzaskoś, Monika Szufladowicz, Franciszek Gurgul; Dla małoletnich od lat 12 |
02:25 | Ojciec Mateusz s.XXIX - Odc. 371 (s. XXIX, odc. 3) Ostatni dzwonek - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2023); reż.: Radosław Dunaszewski; wyk.: Artur Żmijewski, Piotr Polk, Edyta Olszówka, Bartłomiej Firlet, Rafał Cieszyński, Hanna Śleszyńska, Aleksandra Górska, Alźbeta Lenska, Mariusz Zaniewski, Agata Bykowska; Dla małoletnich od lat 12 |
03:25 | Gwiazdy w południe - Rooster Cogburn (Rooster Cogburn); film fabularny kraj prod.USA (1975); reż.: Stuart Millar; wyk.: John Wayne, Katharine Hepburn, Anthony Zerbe; Dla małoletnich od lat 12 |
05:25 | Okrasa łamie przepisy - Podkarpacka cebula - (N) (JM); magazyn kulinarny (2024); reż.: Tomasz Rostworowski; Bez ograniczeń wiekowych |
06:00 | Miłość i medycyna s.III - odc. 18 (s. 3 odc. 6) (New Nurses); serial obyczajowy kraj prod.Dania (2018); reż.: Roni Ezra; wyk.: Anna Stokholm, Mikkel Hilgart, Molly Blixt Egelind, Jesper Groth; Dla małoletnich od lat 12 |
06:55 | Sanatorium miłości s.VI - sezon 6 odc. 7 - (N) (AD); reality show (2024); reż.: Małgorzata Cyganek - Jędrzejczyk; Dla małoletnich od lat 12 |
08:00 | Teleexpress - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
08:20 | Pogoda (2024) |
08:35 | Ojciec Mateusz s.XXXI - Odc. 396 (s. XXXI, odc. 2) Dzień św. Huberta - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2024); reż.: Artur Żmijewski; wyk.: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Górska, Sławomir Pacek, Piotr Kozłowski, Maciej Gąsiorek, Piotr Polk, Michał Piela, Bartłomiej Firlet, Artur Pontek; Dla małoletnich od lat 12 |
09:25 | Kulisy serialu Ojciec Mateusz - odc. 29; felieton (2022); reż.: Andrzej Szulc; wyk.: Michał Olejnik, Agnieszka Dąbrowska - Riddersholm; Dla małoletnich od lat 12 |
09:40 | Jaka to melodia? - odc. 5332; teleturniej muzyczny (2024); reż.: Agnieszka Żmijewska; Bez ograniczeń wiekowych |
10:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
11:05 | Pogoda - (N) (2024) |
11:10 | Sport - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
11:20 | Komisarz Alex - odc. 259 (seria XXI odc. 4) "Decyzja Alexa" - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2024); reż.: Radosław Dunaszewski; wyk.: Beata Fido, Monika Szufladowicz, Jacek Knap, Magdalena Majtyka, Patryk Szwichtenberg, Mikołaj Radwan, Mateusz Wądrzyk, Łukasz Karmowski, Marcin Rogacewicz, Sylwia Juszczak-Krawczyk; Dla małoletnich od lat 12 |
12:20 | Hit na sobotę - 1917 (1917); dramat wojenny kraj prod.USA (2019); reż.: Sam Mendes; wyk.: George MacKay, Dean - Charles Chapman, Mark Strong, Andrew Scott, Benedict Cumberbatch, Colin Firth; Dla małoletnich od lat 16 |
14:30 | Medicus (The Physician); dramat historyczny kraj prod.Niemcy (2013); reż.: Phillip Stoelzl; wyk.: Tom Payne, Stellan Skarsgard, Oliver Martinez, Ben Kingsley; Dla małoletnich od lat 16 |
17:10 | Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 3 - Wśród swoich (czarno - biały) - (N) (AD); komedia (1970); reż.: Tadeusz Chmielewski; wyk.: Marian Kociniak, Władysław Kowalski, Kazimierz Rudzki, Jan Świderski, Lech Ordon, Krystyna Borowicz, Anna Głębicka, Zdzisław Kuźniar; Dla małoletnich od lat 12 |
18:40 | Jaka to melodia? - odc. 5332; teleturniej muzyczny (2024); reż.: Agnieszka Żmijewska; Bez ograniczeń wiekowych |
19:40 | Tacy byliśmy - Andrzej Zaucha; cykl reportaży (2023); reż.: Michał Bandurski; Dla małoletnich od lat 7 |
20:10 | Zakończenie dniaNIEDZIELA 28.04.2024 Program 1 |
20:30 | Sprawa dla reportera (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
21:20 | Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (609) (2024); reż.: Beata Świętnicka, Witold Świętnicki; Bez ograniczeń wiekowych |
21:55 | Słowo na niedzielę - Niewierzący uczniowie i Szaweł - (JM) (2024); reż.: Mateusz Pleskacz; Bez ograniczeń wiekowych |
22:00 | Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach - (JM) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
23:00 | Tydzień (2024); Bez ograniczeń wiekowych |
23:30 | Zakochaj się w Polsce - odc. 329 Gniew - (N); magazyn (2023); reż.: Ewa Grodzka; Dla małoletnich od lat 7 |
00:00 | Popiół i diament - (N); dramat (1958); reż.: Andrzej Wajda; wyk.: Zbigniew Cybulski, Ewa Krzyżewska, Wacław Zastrzeński, Adam Pawlikowski, Bogumił Kobiela, Jan Ciecierski, Stanisław Milski, Artur Młodnicki, Halina Kwiatkowska, Ignacy Machowski; Dla małoletnich od lat 12 |
01:55 | Janosik - odc. 3/13 - W obcej skórze - (N); serial TVP (1973); reż.: Jerzy Passendorfer; wyk.: Marek Perepeczko, Ewa Lemańska, Czesław Jaroszyński, Marian Kociniak, Mieczysław Czechowicz, Bogusz Bilewski, Witold Pyrkosz, Jerzy Cnota, Janusz Kłosiński, Janusz Bukowski; Dla małoletnich od lat 7 |
02:55 | Między ziemią a niebem (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
03:00 | Regina Coeli (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
03:15 | Między ziemią a niebem (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12 |
03:45 | Misja Brazylia - Colonia Cristina; cykl reportaży (2022); Dla małoletnich od lat 12 |
04:00 | BBC w Jedynce - Zielona Planeta - Odc. 3 Pory roku stref umiarkowanych (The Green Planet (3/6) Seasonal Worlds); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2021); reż.: Rupert Barrington; Dla małoletnich od lat 7 |
05:05 | Klan Kennedych - odc. 8 (The Kennedys) - (N); serial kraj prod.Kanada (2011); reż.: Jon Cassar; wyk.: Greg Kinnear, Katie Holmes, Tom Wilkinson, Diana Hardcastle, Kristin Booth; Dla małoletnich od lat 12 |
06:00 | Dom - odc. 12/25 - Kto dziś tak umie kochać - (N); serial TVP (1987); reż.: Jan Łomnicki; wyk.: Tomasz Borkowy, Tomasz Mędrzak, Wacław Kowalski, Wirgiliusz Gryń, Barbara Rachwalska, Jan Englert, Wirgilusz Gryń, Tadeusz Janczar, Gustaw Lutkiewicz, Henryk Bista; Dla małoletnich od lat 12 |
08:00 | Teleexpress - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
08:20 | Pogoda (2024) |
08:35 | Komisarz Alex - odc. 259 (seria XXI odc. 4) "Decyzja Alexa" - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2024); reż.: Radosław Dunaszewski; wyk.: Beata Fido, Monika Szufladowicz, Jacek Knap, Magdalena Majtyka, Patryk Szwichtenberg, Mikołaj Radwan, Mateusz Wądrzyk, Łukasz Karmowski, Marcin Rogacewicz, Sylwia Juszczak-Krawczyk; Dla małoletnich od lat 12 |
09:40 | Jaka to melodia? - odc. 5373; teleturniej muzyczny (2024); reż.: Agnieszka Żmijewska; Bez ograniczeń wiekowych |
10:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
11:05 | Pogoda - (N) (2024) |
11:10 | Sport - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
11:20 | Matylda - odc. 9 - (N) (AD); serial kostiumowy (2024); reż.: Krzysztof Lang; wyk.: Anita Szepelska, Małgorzata Buczkowska, Mirosław Haniszewski, Kamil Szeptycki, Maurycy Popiel, Maria Kowalska, Karol Nowiński, Mirosław Zbrojewicz, Grażyna Sobocińska, Urszula Grabowska; Dla małoletnich od lat 16 |
12:20 | Sanatorium miłości s.VI - sezon 6 odc. 8 - (N) (AD); reality show (2024); reż.: Małgorzata Cyganek - Jędrzejczyk; Dla małoletnich od lat 12 |
13:10 | Sanatorium miłości. Kulisy programu - sezon 6 odc. /8/; felieton (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
13:20 | Magazyn Ekspresu Reporterów (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
14:25 | Kochaj; komedia (2016); reż.: Marta Plucińska; wyk.: Roma Gąsiorowska, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Piotr Machalica, Mikołaj Roznerski; Dla małoletnich od lat 16 |
16:05 | dramat wojenny kraj prod.USA (2019); reż.: Sam Mendes; wyk.: George MacKay, Dean - Charles Chapman, Mark Strong, Andrew Scott, Benedict Cumberbatch, Colin Firth; Dla małoletnich od lat 16 |
18:15 | Jaka to melodia? - odc. 5373; teleturniej muzyczny (2024); reż.: Agnieszka Żmijewska; Bez ograniczeń wiekowych |
19:05 | Lem. Wymyślić przyszłość; film dokumentalny (2021); reż.: Bogumił Radajewski; Dla małoletnich od lat 12 |
19:40 | Zakończenie dniaPONIEDZIAŁEK 29.04.2024 Program 1 |
19:50 | Klan - odc. 4329 - (N); telenowela TVP (2024); reż.: Paweł Chmielewski, Sebastian Chondrokostas, Michał Fazlejew, Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Adam Molak, Jerzy Sztwiertnia, Mateusz Śliwa; wyk.: Małgorzata Sadowska, Adam Kamień, Marcin Kwaśny, Natalia Rewieńska, Tadeusz Chudecki, Andrzej Mamcarz, Joanna Kurowska, Wojciech Wysocki, Zbigniew Lesień, Zinaida Zagner Jakimiec; Dla małoletnich od lat 12 |
20:15 | Dziedzictwo - odc. 265 (Emanet) - (N); serial kraj prod.Turcja (2020); reż.: Serkan Mut, Ayhan Özen; wyk.: Melih Ozkaya, Halil Ibrahim Ceyhan, Sla Türkolu, Berat Rüzgar Özkan; Dla małoletnich od lat 12 |
21:10 | Złoty chłopak - odc. 168 (Yali Capkini) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2022); reż.: Burcu Alptekin, Alptekin Bozkurt; wyk.: Çetin Tekindor, Diren Polatogullari, Mert Ramazan Demir, Afra Saraolu, Beril Pozam; Dla małoletnich od lat 12 |
22:00 | Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
22:30 | Studio Raban; magazyn (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
23:00 | Wydział kryminalny Kitzbühel - odc. 60 Kryminał a la carte (SOKO Kitzbühel ep. Krimi a la Carte); serial kraj prod.Niemcy, Austria (2014); reż.: Fabian Eder; wyk.: Andrea L'Arronge, Anja Stöhr, Jakob Seeböck; Dla małoletnich od lat 12 |
23:50 | Ranczo s.V - odc. 65 (seria V, odc. 13) - Pakt z czartem - (N); serial obyczajowy TVP (2011); reż.: Wojciech Adamczyk; wyk.: Ilona Ostrowska, Arkadiusz Nader, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Grzegorz Wons, Jacek Kawalec, Artur Barciś; Dla małoletnich od lat 12 |
00:45 | Komisarz Alex - odc. 246 (seria XX, odc. 4) "Maska śmierci" - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2023); reż.: Radosław Dunaszewski, Radosław Dunaszewski; wyk.: Marlena Durda, Robert Sharif El Gendy, Artur Balczyński, Piotr Bondyra, Beata Sadkowska, Jacek Knap, Beata Fido, Elżbieta Trzaskoś, Monika Szufladowicz, Franciszek Gurgul; Dla małoletnich od lat 12 |
01:45 | Ojciec Mateusz s.XXIX - Odc. 372 (s. XXIX, odc. 4) Beryl - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2023); reż.: Radosław Dunaszewski; wyk.: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Redbad Klynstra-Komarnicki, Michał Piela, Rafał Cieszyński, Bartłomiej Firlet, Michał Pietrzak, Michał Królikowski, Łukasz Małecki, Magdalena Majtyka; Dla małoletnich od lat 12 |
02:35 | Korona królów. Jagiellonowie - odc. 160 (sezon 2 odc. 35) - (N); serial historyczny TVP (2024); reż.: Piotr Fiedziukiewicz, Krzysztof Łukaszewicz, Tomasz Matuszczak; wyk.: Maria Pawłowska, Maja Szopa, Przemysław Stippa, Daniel Mosior, Bartosz Obuchowicz, Grzegorz Pierczyński, Agnieszka Wagner, Dariusz Wiktorowicz, Filip Łeszega, Michał Wielewicki; Dla małoletnich od lat 12 |
03:10 | Agrobiznes (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
03:30 | Agropogoda; magazyn (2024); STEREO, 16:9 |
03:35 | Magazyn Rolniczy (2024); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych |
03:55 | BBC w Jedynce - Zielona Planeta - Odc. 3 Pory roku stref umiarkowanych (The Green Planet (3/6) Seasonal Worlds); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2021); reż.: Rupert Barrington; Dla małoletnich od lat 7 |
05:00 | Złoty chłopak - odc. 169 (Yali Capkini) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2022); reż.: Burcu Alptekin, Alptekin Bozkurt; wyk.: Çetin Tekindor, Diren Polatogullari, Mert Ramazan Demir, Afra Saraolu, Beril Pozam; Dla małoletnich od lat 12 |
05:55 | Jaka to melodia? - odc. 5372; teleturniej muzyczny (2024); reż.: Agnieszka Żmijewska; Bez ograniczeń wiekowych |
06:35 | Gra słów. Krzyżówka - /859/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
07:05 | Dziedzictwo - odc. 266 (Emanet) - (N); serial kraj prod.Turcja (2020); reż.: Serkan Mut, Ayhan Özen; wyk.: Melih Ozkaya, Halil Ibrahim Ceyhan, Sla Türkolu, Berat Rüzgar Özkan; Dla małoletnich od lat 12 |
08:00 | Teleexpress - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
08:15 | Pogoda (2024) |
08:20 | Jaka to melodia? - odc. 5374; teleturniej muzyczny (2024); reż.: Agnieszka Żmijewska; Bez ograniczeń wiekowych |
08:55 | Klan - odc. 4330 - (N); telenowela TVP (2024); reż.: Paweł Chmielewski, Sebastian Chondrokostas, Michał Fazlejew, Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Adam Molak, Jerzy Sztwiertnia, Mateusz Śliwa; wyk.: Małgorzata Sadowska, Adam Kamień, Marcin Kwaśny, Natalia Rewieńska, Tadeusz Chudecki, Andrzej Mamcarz, Joanna Kurowska, Wojciech Wysocki, Zbigniew Lesień, Zinaida Zagner Jakimiec; Dla małoletnich od lat 12 |
09:25 | Leśniczówka - odc. 884 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Tomasz Szafrański; wyk.: Waleria Gorobets, Mateusz Kmiecik, Zbigniew Lesień, Małgorzata Niemirska, Piotr Więcławski, Przemysław Bluszcz, Izabella BUKOWSKA-CHĄDZYŃSKA, Sambor Czarnota, Jolanta Fraszyńska, Sebastian Jasnoch; Dla małoletnich od lat 12 |
09:55 | Jeden z dziesięciu - 19/142; teleturniej (2024); reż.: Andrzej Dźwierżyński; Bez ograniczeń wiekowych |
10:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
10:55 | Pytanie dnia (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
11:05 | Pogoda (2024) |
11:10 | Sport (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
11:15 | Reporterzy; magazyn (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
11:30 | Korona królów. Jagiellonowie - odc. 161 (sezon 2 odc. 36) - (N); serial historyczny TVP (2024); reż.: Piotr Fiedziukiewicz, Krzysztof Łukaszewicz, Tomasz Matuszczak; wyk.: Adriana Cyndler, Leo Calderin Perez, Mateusz Weber, Marta Jarczewska, Klara Williams, Kamil Szklany, Adam Rosa, Mateusz Tomaszewski, Klaudia Kuchtyk, Sebastian Skoczeń; Dla małoletnich od lat 12 |
12:10 | Teatr Telewizji - Ballada o Zakaczawiu - (N); spektakl teatralny (2001); reż.: Waldemar Krzystek; wyk.: Przemysław Bluszcz, Janusz Chabior, Paweł Wolak, Katarzyna Dworak, Joanna Gonschorek, Grzegorz Wojdon, Bogdan Grzeszczak, Dariusz Maj, Małgorzata Urbańska, Sergiej Motenko; Dla małoletnich od lat 12 |
13:55 | Świat bez fikcji - Tajwan. Życie w cieniu Chin; film dokumentalny (2023); reż.: Krzysztof Dzięciołowski; Dla małoletnich od lat 12 |
15:00 | Balans bieli - (N); magazyn (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
15:45 | Firma (The firm) - (N); film sensacyjny kraj prod.USA (1993); reż.: Sydney Pollack; wyk.: Jeanne Tripplehorn, Gene Hackman, Hal Holbrook, Tom Cruise; Dla małoletnich od lat 16 |
18:30 | Party przy świecach - (N); film TVP (1980); reż.: Antoni Krauze; wyk.: Wiesław Wójcik, Tomasz Zaliwski, Halina Wyrodek, Barbara Rachwalska, Ewa Ziętek, Marian Dziędziel, Zbigniew Buczkowski, Jan Himilsbach; Dla małoletnich od lat 12 |
19:30 | Notacje; cykl dokumentalny; reż.: Mariusz Kobzdej |
19:40 | Zakończenie dniaWTOREK 30.04.2024 Program 1 |
19:50 | Klan - odc. 4330 - (N); telenowela TVP (2024); reż.: Paweł Chmielewski, Sebastian Chondrokostas, Michał Fazlejew, Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Adam Molak, Jerzy Sztwiertnia, Mateusz Śliwa; wyk.: Małgorzata Sadowska, Adam Kamień, Marcin Kwaśny, Natalia Rewieńska, Tadeusz Chudecki, Andrzej Mamcarz, Joanna Kurowska, Wojciech Wysocki, Zbigniew Lesień, Zinaida Zagner Jakimiec; Dla małoletnich od lat 12 |
20:15 | Dziedzictwo - odc. 266 (Emanet) - (N); serial kraj prod.Turcja (2020); reż.: Serkan Mut, Ayhan Özen; wyk.: Melih Ozkaya, Halil Ibrahim Ceyhan, Sla Türkolu, Berat Rüzgar Özkan; Dla małoletnich od lat 12 |
21:05 | Złoty chłopak - odc. 169 (Yali Capkini) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2022); reż.: Burcu Alptekin, Alptekin Bozkurt; wyk.: Çetin Tekindor, Diren Polatogullari, Mert Ramazan Demir, Afra Saraolu, Beril Pozam; Dla małoletnich od lat 12 |
22:00 | Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
22:30 | Kościół z bliska (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
23:00 | Wydział kryminalny Kitzbühel - odc. 61 Błędna diagnoza (SOKO Kitzbühel ep. Fehldiagnose); serial kraj prod.Niemcy, Austria (2014); reż.: Fabian Eder; wyk.: Andrea L'Arronge, Anja Stöhr, Jakob Seeböck; Dla małoletnich od lat 12 |
23:50 | Ranczo s.VI - odc. 66 (seria VI, odc. 1) - Szlifierze diamentów - (N); serial obyczajowy TVP (2012); reż.: Wojciech Adamczyk; wyk.: Ilona Ostrowska, Arkadiusz Nader, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Grzegorz Wons, Jacek Kawalec, Artur Barciś; Dla małoletnich od lat 12 |
00:45 | Komisarz Alex - odc. 247 (seria XX, odc. 5) "Prawdziwe życie" - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2023); reż.: Radosław Dunaszewski, Radosław Dunaszewski; wyk.: Marlena Durda, Robert Sharif El Gendy, Artur Balczyński, Piotr Bondyra, Beata Sadkowska, Jacek Knap, Beata Fido, Elżbieta Trzaskoś, Monika Szufladowicz, Franciszek Gurgul; Dla małoletnich od lat 12 |
01:45 | Ojciec Mateusz s.XXIX - Odc. 373 (s. XXIX, odc. 5) Pozory mylą - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2023); reż.: Radosław Dunaszewski; wyk.: Artur Żmijewski, Artur Pontek, Jędrzej Taranek, Maciej Jachowski, Mikołaj Hajduk, Monika Łabędź, Karol Zapała, Michał Piela, Bartłomiej Firlet, Katarzyna Misiewicz Żurek; Dla małoletnich od lat 12 |
02:35 | Korona królów. Jagiellonowie - odc. 161 (sezon 2 odc. 36) - (N); serial historyczny TVP (2024); reż.: Piotr Fiedziukiewicz, Krzysztof Łukaszewicz, Tomasz Matuszczak; wyk.: Adriana Cyndler, Leo Calderin Perez, Mateusz Weber, Marta Jarczewska, Klara Williams, Kamil Szklany, Adam Rosa, Mateusz Tomaszewski, Klaudia Kuchtyk, Sebastian Skoczeń; Dla małoletnich od lat 12 |
03:10 | Agrobiznes (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
03:35 | Rok w ogrodzie Extra; magazyn (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
03:55 | Natura w Jedynce - U wybrzeży Nowej Zelandii seria III - Odc. 6 Kuki Airani (Our Big Blue Backyard III Kuki Airani (6/6)); serial dokumentalny kraj prod.Nowa Zelandia (2022); reż.: Judith Currant; Dla małoletnich od lat 12 |
05:00 | Złoty chłopak - odc. 170 (Yali Capkini) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2022); reż.: Burcu Alptekin, Alptekin Bozkurt; wyk.: Çetin Tekindor, Diren Polatogullari, Mert Ramazan Demir, Afra Saraolu, Beril Pozam; Dla małoletnich od lat 12 |
05:55 | Jaka to melodia? - odc. 5374; teleturniej muzyczny (2024); reż.: Agnieszka Żmijewska; Bez ograniczeń wiekowych |
06:35 | Gra słów. Krzyżówka - /860/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
07:05 | Dziedzictwo - odc. 267 (Emanet) - (N); serial kraj prod.Turcja (2020); reż.: Serkan Mut, Ayhan Özen; wyk.: Melih Ozkaya, Halil Ibrahim Ceyhan, Sla Türkolu, Berat Rüzgar Özkan; Dla małoletnich od lat 12 |
08:00 | Teleexpress - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
08:20 | Jaka to melodia? - odc. 5375; teleturniej muzyczny (2024); reż.: Agnieszka Żmijewska; Bez ograniczeń wiekowych |
08:55 | Klan - odc. 4331 - (N); telenowela TVP (2024); reż.: Paweł Chmielewski, Sebastian Chondrokostas, Michał Fazlejew, Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Adam Molak, Jerzy Sztwiertnia, Mateusz Śliwa; wyk.: Małgorzata Sadowska, Adam Kamień, Marcin Kwaśny, Natalia Rewieńska, Tadeusz Chudecki, Andrzej Mamcarz, Joanna Kurowska, Wojciech Wysocki, Zbigniew Lesień, Zinaida Zagner Jakimiec; Dla małoletnich od lat 12 |
09:25 | Leśniczówka - odc. 885 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Tomasz Szafrański; wyk.: Piotr Bulcewicz, Arkadiusz Gołębiowski, Maciej Kosiacki, Julia Kostow, Krzysztof Mateusiak, Rafał Mohr, Kamil Mróz, Franciszka Pietr, Piotr Skarga, Alicja Warchocka; Dla małoletnich od lat 12 |
10:00 | Jeden z dziesięciu - 20/142; teleturniej (2024); reż.: Andrzej Dźwierżyński; Bez ograniczeń wiekowych |
10:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
11:05 | Pogoda (2024) |
11:10 | Sport (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
11:15 | Reporterzy; magazyn (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
11:30 | Korona królów. Jagiellonowie - odc. 162 (sezon 2 odc. 37) - (N); serial historyczny TVP (2024); reż.: Piotr Fiedziukiewicz, Krzysztof Łukaszewicz, Tomasz Matuszczak; wyk.: Przemysław Stippa, Dariusz Toczek, Daniel Mosior, Ilona Wrońska, Żaneta Homa, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Justyna Ducka, Milena Suszyńska, Anastazja Skoczeń, Kamil Szklany; Dla małoletnich od lat 12 |
12:10 | Zimna wojna (Zimna wojna) - (N); dramat kraj prod.Wielka Brytania, Polska, Francja (2018); reż.: Paweł Pawlikowski; wyk.: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc, Agata Kulesza; Dla małoletnich od lat 16 |
13:50 | Przebiegła gra (Absolute Deception); film akcji kraj prod.Australia, USA (2013); reż.: Brian Treanchard - Smith; wyk.: Cuba Gooding Jr., Emmanuelle Vaugier, Evert McQueen; Dla małoletnich od lat 16 |
15:30 | Magazyn Ekspresu Reporterów (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
16:35 | Bóg zemsty (Seeking Justice aka Hungry Rabbit Jumps); thriller kraj prod.USA (2010); reż.: Roger Donaldson; wyk.: Guy Pearce, Nicolas Cage, January Jones; Dla małoletnich od lat 16 |
18:30 | Kochaj; komedia (2016); reż.: Marta Plucińska; wyk.: Roma Gąsiorowska, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Piotr Machalica, Mikołaj Roznerski; Dla małoletnich od lat 16 |
20:00 | Zakończenie dniaŚRODA 01.05.2024 Program 1 |
20:10 | W pustyni i w puszczy - cz. 1 - (N); film przygodowy (1973); reż.: Władysław Ślesicki; wyk.: Tomasz Mędrzak, Monika Rosca, Stanisław Jasiukiewicz, Edmund Fetting, Zygmunt Hobot, Ahmed Marei, Ahmet Hegazi, Ibrahim Shemi, Emos Bango, Malija Mekki; Dla małoletnich od lat 12 |
21:50 | Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później /1/; felieton (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
22:00 | Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
22:30 | Zrujnowani odbudowani; magazyn (2023); Dla małoletnich od lat 12 |
23:00 | Wydział kryminalny Kitzbühel - odc. 62 Kitzbühel leży nad morzem (SOKO Kitzbühel ep. Kitzbühel liegt am Meer); serial kraj prod.Niemcy, Austria (2014); reż.: Fabian Eder; wyk.: Andrea L'Arronge, Anja Stöhr, Jakob Seeböck; Dla małoletnich od lat 12 |
23:50 | Ranczo s.VI - odc. 67 (seria VI, odc. 2) - Kozi róg - (N); serial obyczajowy TVP (2012); reż.: Wojciech Adamczyk; wyk.: Ilona Ostrowska, Arkadiusz Nader, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Grzegorz Wons, Jacek Kawalec, Artur Barciś; Dla małoletnich od lat 12 |